Villa Lofts
2 - Sarıbelen Kiralık Villalar
Villa Lofts

Villa Lofts

Villa Lofts, Kalkan Sarıbelen bölgesinde bulunmaktadır. 1 yatak odası ile 2 kişilik kapasitesi bulunan villamızın, havuz alanı korunaklı Villamız
 • 2
 • 1
 • 1
Takvim
2750
Balayı Villası
Villa Elif
2 - İslamlar Kiralık Villalar
Villa Elif

Villa Elif

Villa Elif, balayı tatiline çıkmak isteyen çiftlerimiz için özel olarak hazırlanmıştır. 2 kişilik Villa Elif, İslamlar Köyü’nde yer alıyor.
 • 2
 • 1
 • 1
Takvim
3000
Muhafazakar Villa
Villa Perseid
2 - Patara Kiralık Villalar
Villa Perseid

Villa Perseid

Villa Perseid, 2022 yılında yapımı tamamlanmış ve Kalkan Patara bölgesinde bulunmaktadır.
 • 2
 • 1
 • 1
Takvim
5000
Balayı Villası
Villa Seyir
2 - Yeşilköy Kiralık Villalar
Villa Seyir

Villa Seyir

Villamız Kalkan Yeşilköy'e bağlı olan Fırnaz Koyu bölgesinde bulunmaktadır.
 • 2
 • 1
 • 1
Takvim
4500
Balayı Villası
Villa Ceviz
2 - Sarıbelen Kiralık Villalar
Villa Ceviz

Villa Ceviz

Villa Ceviz; Kaş ilçesinin Sarıbelen beldesinde bulunan, sessiz ve huzurlu bir vadide konaklama imkanı sunan, 2 kişilik bir balayı villasıdır.
 • 2
 • 1
 • 1
Takvim
7000
Doğa Manzaralı
Villa Fındık
2 - Sarıbelen Kiralık Villalar
Villa Fındık

Villa Fındık

Villa Fındık; Kalkan- Sarıbelen -Kaş sahil yolu üzerinde kolayca erişebileceğiniz bir konumdadır.
 • 2
 • 1
 • 1
Takvim
7000
Balayı Villası
Villa Selen
2 -
Villa Selen

Villa Selen

Villa Selen; Kalkan Üzümlü köyünde, taş ve ahşabın birlikte harmanlandığı, 2 kişilik, jakuzili, ısıtmalı havuzlu, deniz manzaralı muhafazakar balayı villasıdır.
 • 2
 • 1
 • 1
Takvim
4250
Muhafazakar
Villa Bonus
2 -
Villa Bonus

Villa Bonus

Villa Bonus; Kalkan beldesi Kördere bölgesinde bulunan deniz ve doğa manzaralı, jakuzili, muhafazakar balayı villasıdır.
 • 2
 • 1
 • 1
Takvim
2279
Balayı Villası
Villa Viola
2 - Akbel Kiralık Villalar
Villa Viola

Villa Viola

Kalkan Akbel bölgesinde bulunan bu güzel villamız balayı çiftleri için unutulmaz bir tatil yaşamaları için dizayn edilmiştir.
 • 2
 • 1
 • 1
Takvim
2570
Balayı Villası
Villa Keyfin-1
2 - Kördere Kiralık Villalar
Villa Keyfin-1

Villa Keyfin-1

- Villa Keyfin - 1 ; Kalkan Kördere Mevkisinde bulunan panaromik Kalkan deniz manzarasına hakimdir.
 • 2
 • 1
 • 1
Takvim
3708
Balayı Villası
Balayı Villaları

Balayı Villaları

Antalya kiralık balayı villaları çiftlerin balayı tatillerini en iyi şekilde geçirmeleri için özel imkanlar sunmaktadır. Evliliğe ilk kez adım atan çiftler için özel olarak kiralık balayı villaları ile hem korunaklı, hem gizlilik ön planda hem de konfora sahip olmak mümkündür. Tüm bunlara sahip olarak sizler de keyifli ve konforlu bir şekilde balayı sürecini geçirmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek erken rezervasyon imkanından faydalanabilirsiniz. Villaların gerek bahçeleri gerekse diğer tüm alanları korunaklı ve gizlilik çerçevesinde yer alır. Böylece balayı çiftlerimize talep ettikleri tüm imkanlar sunulmuş olmaktadır. Antalya muhafazakar balayı villası kiralama yaparak unutulmayacak bir balayı anısı bırakabilirsiniz.

Antalya kiralık balayı villaları, evlilik günümüzde çiftler için en özel anlardan birisidir. Evlilik sonrası çiftlerin baş başa yaptıkları gezi ya da seyahate verilen isim ise Balayı’dır. Evlilikten sonra ortalama 1 hafta süresinde belli bir konuma gidilerek konaklama yapılır. Bu sürece balayı adı verilir. Konaklamanın yapılacağı alan çok önemlidir. Balayına gelen çiftler için özel olarak tasarlanmış ve şekillendirilmiş olması balayı çiftleri için büyük konfor sağlayacaktır. Bu yüzden pek çok çift otel yerine balayı villalarını tercih ederek bu özel anları yaşamak istemektedir. Antalya Balayı tatilini geçirmek için ülkemizde farklı tatil alanları ve konaklama merkezleri bulunmaktadır. Fakat bunların arasında en rahat olabilecekleri, odanın dışında da bahçede ve villa içinde baş başa kalabilecekleri alan sadece Antalya kiralık balayı villalarıdır. Diğer konaklama alanlarının tümünde çiftler sadece odalarında baş başa kalabilmektedir. Bu da balayı sürecinde istenmeyen bir durumdur. Antalya balayı villa seçeneklerimizde muhafazakar balayı villaları ile havuzda ve villa alanının tamamında balayı çiftleri baş başa kalabilmektedir. Antalya balayı villa kiralama konusunda Tatilim Villada unutulmayacak balayı tatilinizi geçirmeniz için en uygun villa seçeneklerini sizlere sunmaktadır.

Antalya kiralık balayı villaları, yaz dönemlerinde balayı villalarına olan talep fazla olmasısebebiyle tatil yapacak olan çiftler önceden mutlaka villa kiralama işlemleriniyapmalı, randevu alarak ilgili tarihlerde rezerve ettirmelidirler. Aksi haldebalayı tarihine az bir zaman kala kiralık villa bulmak oldukça zor olmaktadır. Antalya kiralık muhafazakar balayı villaları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yüzden balayı tarihleri kesinleştiği zaman rezerve işlemini yapmak çiftlerinhayal ettikleri tatili elde etmeleri için büyük fayda sağlayacaktır. Tatilyapmak ve tatilden daha fazlasını hayal etmek pek çok kişinin vazgeçilmezidir.Yaz döneminde yapılacak olan tatil pek çok kişinin aylar öncesinden hayallerinisüslemektedir. Özellikle Antalya kiralık balayı villaları ile, eşiniz ile yapılacak olan balayı tatilinin keyfibir başka güzel olacaktır. Antalya balayıvillaları ile tatil zevkinizi ve eğlencenizi ikiye katlamak, daha güzel birtatil geçirmek mümkündür. Özel havuzlu villalarımız ile tatilin keyfini farklışekilde yaşayacağınızdan ve en güzel şekilde tatilden mutluluk alacağınızdanhiç şüpheniz olmasın. Antalya balayı villası kiralama konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak, güzel birtatil dönemi geçirmenizi sağlamak için hizmet vermektedir. En güzel tatil villalardayapılan tatildir. Size özel balayı villasında harika bir tatil geçirmek içinyerinizi rezerve yapmayı sakın unutmayın. Antalya balayı villalarının, muhafazakar balayı villası, özel havuzlu balayı villası, yazlık kışlık balayı villaları, ısıtmalı havuzlu balayı villası, doğa manzaralı balayı villaları, deniz manzaralı balayı villaları, lüks balayı villaları, jakuzili balayı villaları, denize yakın balayı villalarının farklı seçenekleri mevcuttur.

Antalya kiralık balayı villaları, yaşamımızda unutamadığımız özel anlar vardır. Antalya muhafazakar balayı villaları tercihi olan evli çiftler için balayı geceleridir. Balayında çiftler turistik öneme sahip olan yerleri gezerek hem bu alanlarda tatilini yapmak hem de ülkemizin doğal güzelliklerini yakından tanıma fırsatı bulurlar. Bu alanlarda konaklama sıkıntısı yaşanmaktadır. Özellikle sıradan tatilin dışına çıkmak ve otel odalarında kalmak istemeyen tatilciler Antalya balayı villa kiralamayı tercih etmekte balayı villaları ile çok daha keyifli bir tatil geçirmektedirler. Antalya balayı villaları adı üstünde olduğu şekilde tamamen balayı çiftlerine özel olarak oda planları yapılmıştır. Balayında bir çiftin ihtiyaç duyabileceği tüm eşyalar yer almaktadır. Bazı villaların yatak odalarda çiftlerin eğlenceli ve romantik anlar yaşamaları için jakuzili seçenekler mevcuttur. Antalya muhafazakar jakuzili balayı villası, yatak odalarında çiftler balayından beklentilerinin tümünü kolaylıkla karşılamaktadırlar. Konforun ve keyifli tatilin ön planda olduğu, tamamen çiftlerin unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamaları için hazırlanmış olan bu balayı villaları ile sizlerde hayatınızda rutin ve monoton giden şeyleri bir köşeye bırakarak, yaşamınıza renk ve biraz eğlence katın.

Antalya kiralık balayı villaları, eşinizle birlikte adım attığınız yeni hayatınızın ilk tatili olmasından dolayı sizin için özeldir. Bu unutulmaz tatiliniz için özel olarak hazırlanmış balayı villaları sizlerin bütün ihtiyaçları düşünülerek ve kendinizi özel hissetmeniz için dizayn edilmiştir.

Antalya kiralık balayı villaları


Antalya muhafazakar balayı villası kiralama, evlilik bizim kültürümüzde farklı bir yere sahiptir.Birbirini seven çiftlerin hayatını birleştirmesi farklı kültürlerde farklı şekillerde işlenir. Hayatlarını birleştiren iki insanın bu özel gününde yöresel olarak en uygun kıyafetler tercih edilerek harika bir düğün merasimine imza atılır. Düğün organizasyonları kültürden kültüre değişiklik gösterse de balayı pek kültürde aynıdır. Balayı, çiftlerin yorucu düğün günlerinde yaşadıkları psikolojik ve fiziksel yıpranmaları ortadan kaldırabilmek adına düğünden sonra çiftin baş başa yaptıkları tatil anlamına gelmektedir. Çiftler bu özel anlar için tatil yapılabilecek en güzel yerleri tercih ederler. Hayatını şekillendirecek olan çiftler için bu tatil süreci düğün stresini atmak ve yeni bir hayata başlamak için kritik öneme sahiptir. Bu yüzden Antalya’nın en güzel yerinde şehir merkezine bir o kadar yakın ancak şehrin gürültüsünden uzak,tarihi mekanlara ve doğal güzelliklere kısa mesafede bulunan Antalya kiralık balayı villaları tercih etmek çiftler için büyük kolaylık anlamına gelir.

Antalya kiralık balayı villaları, eşiniz ile bu tatilin tadını çıkartmanız için hazırlanan balayı villaları özel olan bu tatilinizi daha da özel kılmak için hazırlanmaktadır. Antalya muhafazakar balayı villaları ve ısıtmalı havuzlu balayı villaları tercih eden yeni evli çiftlerimizin bu özel anlarını baş başa geçirmesi ve dışarıdan görülmemesi sebebi ile sadece birbirlerine ait zamanlar yaratmaları için düşünülerek tasarlanmaktadır. Bu özel anlarınıza doğa manzaralı balayı villalarda ağaçlar, kuşlar ve çiçekler şahitlik ederler. 

Antalya Muhafazakar balayı villaları bu sebeplerden ötürü yeni evli çiftlerimiz tarafından çokça tercih edilmektedir. Dışarıdan kimsenin göremediği, havuz ve bahçe terasında bu unutulmaz villa tatilinin tadını çıkarabilirsiniz. Antalya kiralık villalar arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Bu çok özel ve romantik tatilinizi planlamanız için sizlere yardımcı olmak adına Tatilim villada ekibi olarak muhafazakar balayı villaları, jakuzili balayı villaları gibi birçok villa tatili seçeneğini sizlere sunmaktayız.

Antalya balayı villa kiralama konusunda unutulmaz bir balayı düşlüyorsanız balayı çiftleri için villa kiralamak en doğru tercih olacaktır. Çünkü sessiz sakin ve zaten birkaç hafta sürecek olan bu tatil sürecini konforlu, rahat ve eğlenceli olarak geçirmek ancak bu şekilde mümkün olacaktır. Manzarası, masmavi denizi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra uluslararası düzeyde kabul görmüş plajları ile Antalya balayı çiftlerinin vazgeçilmez adresi durumundadır. Balayı çiftlerine özel olarak dört mevsim konaklama yapılabilen lüks kiralık balayı villaları ile tatilinize farklı bir boyut kazandırın. Akdeniz’in ılıman ikliminde yaz ve kış aylarında tatil yapmak mümkün hale gelmektedir. Manavgat ve düden şelalesi, köprülü ve tazı kanyonu,kale içi ve Side gibi doğal güzellikleri ve antik kentleri ile Türkiye’nin cennet köşelerinden birisi olan Antalya’yı çok daha yakından tanıma fırsatı yakalayacaksınız. Balayı çiftleri için hazırlanan odalarda her şey sizin konforunuza özel olarak tasarlanmıştır. Benzersiz bir tatil keyfi yaşamanız için her şey sizin mutluluğunuza hizmet edecektir. Düğünün mental yorgunluğunu atmanız ve daha dinamik ve enerjik bir hale geçiş yapmanız için balayı çiftlerine özel olan bu villalar sizler için hizmete hazırdır. Antalya balayı villa kiralama konusunda uzman ekibimiz ile size en uygun seçenekleri sunarak işinizi kolaylaştırıyoruz. Antalya muhafazakar balayı villaları kiralamak ve hayatınızda iz bırakacak tatil geçirmek için Tatilim Villada destek ekibimizi arayabilirsiniz. Antalya muhafazakar kiralık balayı villaları Tatilim Villada!

Tatilim Villada

Müşteri Girişi