Talep Bilgi Formu

TALEP İŞLEMLERİ :


Değerli Müşterilerimiz ;

Öncelikle talep oluşturmak istediğiniz tarihleri ve villamızı belirledikten sonra internet sitemiz üzerinden sizlerden kişi bilgileri ve fatura bilgileri alınarak ön başvur formunuz tamamlanmış olur. Aynı zamanda bu işlemlerden sonra adım adım ilerleyerek talebinizi kolay bir şekilde tamamlamış olursunuz. Talep oluşturma işleminizi tamamladıktan sonra kiralık villa talebiniz için yatırmış olduğunuz kaporalarınız 1 iş günü içerisinde, yurt dışı kiralık villa taleplerin için yatırmış olduğunuz kaporalarınız 3 iş günü içerisinde şirket hesabımıza geçmektedir. Bu süre zarfında tamamlanmayan talepleriniz geçersizdir ve şirketimizden tekrar onay almanız gerekmektedir. Kiralamış olduğunuz villa için kalan bakiyeyi , villaya giriş yaparken villa sahibine nakit olarak elden ödemeniz gerekmektedir.NASIL TALEP OLUŞTURABİLİRİM ?Talebinizi tamamlamak için dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir ya da web sayfamız üzerinden kendiniz tamamlayabilirsiniz. Bizimle hem telefon vasıtasıyla görüşebilir hem de web sayfamızın sağ alt köşesinde bulunan müşteri temsilcisi mesajlaşma bölümü vasıtasıyla gerekli bilgilerinizi verebilir ya da sorularınızı sorabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere telefon ya da mesaj bölümü vasıtasıyla yönlendirerek talebinizin tamamlanmasını sağlayabilir.
ÖNEMLİ NOT : Web sayfamızda bulunan villalarımızdan bazılarını bizim gibi başka firmalar da kiraya verebildikleri için lütfen talebinizi yapmadan önce tarihleriniz ve talebi oluşturmak istediğiniz villa hakkında son kez bizden teyit almanız gerekmektedir. Tarafımıza yazılı olarak iletilmeyen bu tarz durumlardan doğabilecek herhangi bir aksaklık ya da yanlışlıklardan firmamız kesinlikle sorumlu değildir.
TALEBİMİ NASIL GÖREBİLİRİM?Talep işlemleriniz tamamlandıktan sonra tarafınıza ait e - mail adresinize ön talebiniz ya da talebinizin onay bildirgesi şirketimiz tarafından gönderilmektedir. Bu formlarda talep oluşturma işlemlerinizi yaparken girmiş olduğunuz şahsınıza ait nüfus bilgileri , iletişim bilgileri ve fatura bilgilerinin yanı sıra kiralamış olduğunuz villanın adı , kod numarası , konumu ve giriş çıkış tarihleriniz yer almaktadır.Size bizim tarafımızdan gönderilmiş olan mail de ayrıca size özel tanımlanmış olan şifre yer almaktadır.Bu şifre ile müşteri panelimizden giriş yapabilir ve web sayfamız üzerinden formunuzu yeniden elde edebilirsiniz ya da görebilirsiniz.


KİRALAMIŞ OLDUĞUM VİLLAYI NASIL BULURUM VE KİMDEN TESLİM ALIRIM :Kiralamış olduğunuz villanıza giriş yapacağınız gün bizimle iletişim halinde olmanız gerekmektedir.Girişleriniz bizzat firma yetkililerimiz tarafından ya da villa sahipleri tarafından gerçekleşmektedir. Kiralamış olduğunuz villamızın olduğu bölgeye yaklaştığında bizimle iletişime geçerek belirli bir noktada buluşma sağlanır ve firma yetkililerimiz ya da villa sahibi eşliğinde villanıza kolayca ulaşabilirsiniz.
KİRALAMA SÜRESİ İÇERİSİNDE HERHANGİ BİR PROBLEM İLE KARŞILAŞIRSAM ?
Bu tarz durumlar söz konusu olur ise ; kiralama süreniz boyunca iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızdan ya da elektronik posta yolu ile bizimle iletişime geçmeniz lazım.24 saat boyunca aktif olan bu hizmetimizde karşılaşabileceğiniz her türlü sıkıntılarınızla ilgilenmekteyiz.
VİLLAMI SAAT KAÇTA TESLİM ALIRIM VE SAAT KAÇTA TESLİM EDERİM ?
Kiralama başlangıç tarihinizde kiralamış olduğunuz villayı en erken saat 15 : 00 ' da teslim alabilirsiniz.Bunun sebebi , sizden önce çıkış yapan müşteriden sonra yapılacak olan villa temizliğine ait süredir.Villalarımızı size temiz bir şekilde teslim etmek arzusundayız.
Kiralama bitişi tarihinde kiralamış olduğunuz villayı en geç sabah saat 10 : 00 ' da teslim etmeniz gerekmektedir.Bunun sebebi , sizden sonra villamıza giriş yapacak olan müşterimize villamızın temizliğini yapıp temiz şekilde teslim etmektir.Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
MÜŞTERİ SORUMLULUKLARI :
Müşterilerimiz villalarımızda yer alan her türlü eşyayı ve mobilyaları kullanabileceklerdir.Bu eşyaların ve mobilyaların kullanımları sırasında yaşanabilecek olumsuzlukları ve vermiş oldukları zararı müşterilerimizin en kısa süre zarfında tarafımıza bildirmeleri gerekmektedir.Bu tarz durumlardan doğabilecek hasar ya da kayıp , müşterimiz ile birlikte firma yetkilisi tarafından tespit edilip , ücretlendirilecektir.Belirlenen ücreti müşteri firma yetkilimize ödemekle yükümlüdür.
Müşterilerimiz kaldıkları süre içerisinde kiralamış oldukları villanın çevresinde bulunan komşularına karşı kesinlikle rahatsız edici hareketlerde bulunmamalı ve çevresine karşı anlayışlı olmalıdır.Ayrıca müşterilerimiz kiraladıkları villamızda konakladıkları süre içerisinde Türk Ceza Kanuna aykırı herhangi bir faaliyette bulunamaz , herhangi bir uyuşturucu madde kullanamaz , silah ya da herhangi bir patlayıcı madde bulunduramaz , yasadışı herhangi bir eylemde yer alamazlar.
Müşterilerimiz , kiraladıkları villamızda bulundukları süre içerisinde villadan kaynaklı olmayan kazalardan , zararlardan ve yanında villada kalan her bireyden sorumludur.
Web adresimizde her villamızda kişi ve oda sayısı belirtilmektedir ve müşterilerimiz bu duruma saygı göstermeli ve kesinlikle kişi sayısı kiraldıkları villada belirtilen kişi sayısını geçemez.Böyle bir durumun aksi yaşanması halinde , villa sahibi ve şirketimiz , müşterimize gönderilen talep onay formunu iptal etme hakkına ya da kişi sayısına göre ekstra ücret isteme hakkına sahiptir.
Talebinizi oluştururken tarafımıza bildirmiş olduğunuz ve sözleşmemizde yer alan her bilgiyi müşterilerimiz kabul ve taahhüt eder aksi durumu söz konusu olursa yaşanabilecek olumsuzluklardan şirketimiz kesinlikle sorumlu değildir.
HAVUZ - BAHÇE BAKIM : 
Web sayfamızda yer alan her villamızın kendine ait havuz ve bahçe bakıcısı vardır.Sabah erken saatlerde havuz ve bahçe bakımcısı günlük olarak kiraladığınız villanın bahçe ve havuz kısmına giriş yapıp havuz ve bahçenin gerektirdiği bakımı yapmaktadırlar.Bu işlem günlük olarak rutin yapılmaktadır.Sabah erken saatlerde müşterilerimizin uyuduğu saatlere denk gelen bu rutin işlemin kesin yapılması gerektiği için müşterilerimiz bu duruma itiraz edemezler.

Müşteri Girişi